Ο συντονιστής Εκπαιδευτικού Έργου ΠΕ04 Κωνσταντίνος Γρίβας και ο υπεύθυνος του ΕΚΦΕ Κορινθίας Κωνσταντίνος Βενέτης προσκαλούν σε ενημερωτική συνάντηση τους εκπαιδευτικούς ΠΕ04 που διδάσκουν στα ΓΕΛ πανελλαδικώς εξεταζόμενα μαθήματα Φυσικής, Χημείας ή Βιολογίας.

Η συνάντηση με τους εκπαιδευτικούς των παρακάτω σχολικών μονάδων:

1ο Γενικό Λύκειο Κορίνθου, 2ο Γενικό Λύκειο Κορίνθου, 3ο Γενικό Λύκειο Κορίνθου, 4ο Γενικό Λύκειο Κορίνθου, Γενικό Λύκειο Αγίων Θεοδώρων, Γενικό Λύκειο Βραχατίου, Γενικό Λύκειο Λουτρακίου, Γενικό Λύκειο Νεμέας, Γενικό Λύκειο Χιλιομοδίου και Γενικό Λύκειο Ζευγολατιού,

θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 09-10-2019, στο ΕΚΦΕ Κορινθίας (Γυμνάσιο Ισθμίας), από τις 11.30 έως τις 13.30.

Η συνάντηση με τους εκπαιδευτικούς των παρακάτω σχολικών μονάδων:

1ο Γενικό Λύκειο Κιάτου, 2ο Γενικό Λύκειο Κιάτου, Γενικό Λύκειο Βέλου,  Γενικό Λύκειο Δερβενίου, Γενικό Λύκειο Ξυλοκάστρου,

θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 23-10-2019, στο 1ο ΓΕΛ Κιάτου, από τις 11.30 έως τις 13.30.